top of page

Dekoracje w stylu One Line i Japandi – Kolekcja poduszek Minimal Line

Poznaj historię kolekcji minimalistycznych poduszek w stylu One Line i Japandi zaprojektowanych przez Klaudię - właścicielkę marki Minimal Line. Sprawdź poduszki przepełnione estetycznym minimalizmem, ale też mnóstwem inspirujących motywów. Proste formy opowiadające historię, które wypełnią nowoczesne, minimalistyczne wnętrze, chociaż w eklektycznych połączeniach również będą wyjątkowym dodatkiem - stwórz z nimi swoją indywidualną przestrzeń!


W artykule:

  • Opis kolekcji Minimal Line

  • Poznaj autorkę kolekcji - O Klaudii

  • Poznaj bliżej styl Japandi i One Line


Kolekcja Minimal Line

Kolekcja poduszek Minimal Line, stworzona we współpracy z marką, której właścicielką jest Klaudia, to kwintesencja stylu minimalistycznego. Połączenie stylów One Line i Japandi, z dominującymi jasnymi kolorami – bielą i beżem, które dodają wnętrzom elegancji i spokoju. Poduszki nie tylko podkreślają minimalistyczną estetykę, ale również oferują możliwość personalizacji, dzięki czemu możesz dostosować je do swojego wnętrza. Klaudia, autorka kolekcji, wprowadza do swoich projektów artystyczne podejście, które widać w każdym szczególe. Jej prace to nie tylko dekoracje, ale i dzieła sztuki, które dodają wnętrzom charakteru i klasy.


O Klaudii

Klaudia, mama dwóch córek – Zuzi i Anastazji, to architekt i artystka z pasją do tworzenia pięknych przestrzeni. To dzięki Zuzi rozpoczęła swoją kampanię „Rysuję, by Zuzia mogła słyszeć”, prezentując swoje prace światu. Klaudia oprócz tworzenia personalizowanych rysunków one line projektuje również wnętrza: "Myślenie o projektowaniu wnętrz zbliżone jest do kompozycji obrazu. Sztuka harmonizuje wnętrze, dodaje mu duszy i klasy. Budowanie kolekcji sztuki zaczyna się od wizualizacji w mojej głowie.".

Złota zasada przy wyborze rozmiaru bieżnika

Styl Japandi i One Line

Dwa style definujące kolekcję Minimal Line - poznajmy je bliżej.


Styl Japandi to harmonijne połączenie japońskiej prostoty i skandynawskiego minimalizmu. Charakteryzuje się używaniem naturalnych materiałów, stonowanych kolorów oraz funkcjonalnością. Wnętrza w stylu Japandi są eleganckie i spokojne, z naciskiem na minimalizm i harmonię z naturą. Często wykorzystuje się drewno, bambus, len i ceramikę, tworząc przestrzenie, które są zarówno estetyczne, jak i praktyczne. Japandi promuje ideę "mniej znaczy więcej", koncentrując się na jakości i trwałości elementów wystroju.

Poduszka w stylu one line - Dance body - Minimal Line

Wnętrze w stylu Japandi - Poduszka - Dance body


Styl One Line to artystyczny sposób tworzenia obrazów przy użyciu jednej, nieprzerwanej linii. Charakteryzuje się prostotą i minimalizmem. Podkreśla elegancję w prostocie, ukazując złożoność form za pomocą jednej ciągłej kreski. Dzieła w stylu One Line często przedstawiają abstrakcyjne portrety, sylwetki i motywy inspirowane naturą, dodając nowoczesnego i artystycznego akcentu do wnętrz. W pracach Klaudii znajdziecie nie tylko inspiracje naturą, ale także podróżami, kobiecym ciałem oraz miłością.

Poduszka w stylu one line - Wenus

Coś ekstra!

Wybrane poduszki z kolekcji Minimal Line mają możliwość personalizacji - dodania własnego cytatu na poduszce:


Comments


bottom of page