top of page

Nowoczesne Poduszki Dekoracyjne - Kolekcje poduszek zaprojektowane przez polskich grafików

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby mieć w swoim domu małe dzieła sztuki? Dzięki nowej kolekcji poduszek dekoracyjnych ASARTEM, twórczość polskich grafików może zagościć na Twojej kanapie. Kolekcje poduszek „Artyści” to wyjątkowe połączenie sztuki i funkcjonalności, które odmieni każde wnętrze, wprowadzając do niego unikalny klimat i artystyczny charakter. Zapraszamy do odkrycia historii powstania kolekcji, poznania twórców, którzy za nią stoją, oraz możliwości personalizacji, dzięki którym każda poduszka będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb.

Nowoczesny różowy bieżnik na stół

W artykule:

 • Historia powstania kolekcji

 • Poznaj Twórców

 • Personalizacja. Personalizuj poduszki według własnych potrzeb - wybieraj rozmiar i materiał poduszki

 • Dlaczego warto wybrać poduszki dekoracyjne od polskich artystów?


Historia powstania kolekcji

Idea połączenia polskiego designu z tekstyliami dekoracyjnymi 


Idea połączenia polskiego designu z poduszkami dekoracyjnymi zrodziła się z potrzeby przeniesienia do domów dekoracji, które dodadzą wyjątkowej, artystycznej atmosfery. Często widujemy prace polskich grafików na plakatach. Dlaczego więc nie przenieść ich wzornictwa na poduszki?


Otacza nas bogactwo wzorów i ofert, zwłaszcza w sieciówkach, gdzie znajdziemy mnóstwo poduszek dekoracyjnych. Jednak nigdzie nie znajdziemy takich, które zostały stworzone przez polskich grafików. To, co wyróżnia kolekcję „Artyści”, to indywidualna historia każdej poduszki oraz szeroki wachlarz stylistyczny. Oprócz polskiego designu wyróżnia je także proces produkcji „on demand” (każda dekoracja jest szyta na zamówienie w polskiej szwalni), dzięki czemu każda poduszka może być dowolnie personalizowana – wybór rozmiaru i materiału.


Pomysł połączenia prac polskich grafików z poduszkami dekoracyjnymi skutkuje niespotykaną do tej pory wyrazistością dekoracji. Każda poduszka jest unikalna, a jej wzór opowiada historię artysty, który ją stworzył. Poduszka ozdobiona ilustracją „Plant Dream” autorstwa Magdaleny Koźlickiej to przykład, jeden z wielu, oryginalności dekoracji z kolekcji „Artyści”.

Złota zasada przy wyborze rozmiaru bieżnika

Poznaj Twórców

Każdy artysta to inna stylistyka i historia

Kolekcja poduszek dekoracyjnych powstała dzięki współpracy z kilkunastoma wybitnymi twórcami, których wzornictwo jest tak zróżnicowane, że ciężko czasem dopasować je do konkretnych stylów wystroju wnętrz. Każdy z nich wnosi coś unikalnego do kolekcji, sprawiając, że każda poduszka ozdobna to małe dzieło sztuki.


Na przykład, poduszki Adama Kosika charakteryzują się minimalistycznymi geometrycznymi wzorami w wyrazistej palecie kolorów. Jego projekty są idealne dla miłośników nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Z kolei wśród wzorów Wojciecha Alexandra znajdziemy inspiracje estetyką kubizmu, fowizmu, japandi oraz dorobkiem artystycznym Henriego Matisse'a. Jego poduszki to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie odważne i niekonwencjonalne rozwiązania w aranżacji wnętrz. Kolekcja Julii Hanke to seria grafik przedstawiające ilustracje kobiet tworzących alfabet – brzmi ciekawie prawda?

Poduszka w stylu one line - Dance body - Minimal Line

Każdy z twórców zasługuje na szczególną uwagę, dlatego zachęcamy do odwiedzenia stron ich kolekcji i zapoznania się z ich historią oraz produktami. Oto lista artystów, którzy przyczynili się do stworzenia tej wyjątkowej kolekcji:

 • Monika Gregulska

 • Wojciech Alexander

 • Aksinnia Semyanikhina

 • Magdalena Koźlicka

 • Adam Kosik

 • Ada Radzikowska

 • Nastka Drabot

 • Żaneta Antosik

 • Asia Wójtowicz

 • Ola Łysiak-Szumska

 • Moonday

 • Julia Hanke

 • Minimal Line

 • Alina Tyshchuk

 • Agnieszka Osiecka

Każdy z nich ma swoją unikalną wizję i styl, co czyni kolekcje tak różnorodnymi i wyjątkowymi. Poznaj je bliżej i odkryj poduszki, które udekorują Twoje wnętrze.


Poduszka w stylu one line - Wenus


Personalizuj!

Personalizuj poduszki według własnych potrzeb - wybieraj rozmiar i materiał poduszki

Dzięki produkcji „on demand” możesz wybierać rozmiar, materiał oraz czy chcesz zamówić samą poszewkę czy z wypełnieniem.


Jakie korzyści niesie możliwość personalizacji? Rzućmy okiem na kilka przykładów. Szukasz poduszek dekoracyjnych na swoje łóżko? Wybierz 100% len dla naturalnych, oddychających materiałów. Potrzebujesz poduszki typu Jaśkiek dla dziecka? Wybierz miękki Poliester Soft. Twoim meblom ogrodowym czegoś brakuje? Wybierz poduszki z materiału wypierającego wodę – Outdoor. Zestaw poduszek na kanapę? Stwórz własny niestandardowy zestaw z dużej poduchy 60x60 cm i prostokątnej 40x60 cm. Możliwości są nieograniczone.


Wszystkie materiały posiadają certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100, który potwierdza, że są bezpieczne i nie zagrażają zdrowiu, a jednocześnie, że zostały wyprodukowane z poszanowaniem środowiska naturalnego.


Materiały: Poliester Soft, 100% Bawełna, 100% Bawełna Twill, 100% Len, Outdoor

Rozmiary: 40x40 cm, 45x45 cm, 40x60 cm, 50x50 cm, 60x60 cm.

Jeśli szukasz innego rozmiaru, wystarczy, że do nas napiszesz, a uszyjemy poduszkę dopasowaną do Twoich potrzeb.


Dlaczego warto wybrać poduszki dekoracyjne od polskich artystów?


Poduszki dekoracyjne stworzone przez polskich artystów to nie tylko piękne dodatki do wnętrz, ale także wsparcie dla lokalnych twórców. Wybierając produkty z kolekcji „Artyści”, inwestujesz w unikalny design i wspierasz rozwój polskiej sztuki. Część dochodu ze sprzedaży poduszek wraca bezpośrednio do ich Twórców, co pomaga im kontynuować pracę i tworzyć kolejne niesamowite projekty.Comentarios


bottom of page